Гарантія та безпека

Експертиза

Покупець або продавець можуть ініціювати проведення експертизи товару, якщо між ними виникла суперечка з приводу його якості.
На практиці це виглядає так: після звернення покупця з заявою про повернення / обміну товару неналежної якості та письмової згоди на експертизу продавець зобов'язаний у триденний термін організувати її проведення (максимум 14 днів). Витрати на експертизу оплачує продавець. Якщо експертиза встановить, що поломка або дефекти виникли через покупця, він повинен буде відшкодувати суму, витрачену на експертизу. Якщо не згодні з результатами експертизи, їх можна оскаржити в суді.

Безпека

Для запобігання шахрайства з використанням реквізитів платіжних карток, всі операції, в яких використовуються дані про картку, здійснюються на захищеній сторінці процесингового центру банку, безпеку якого підтверджена сертифікатом PCI DSS.
З метою забезпечення найбільш сучасних заходів безпеки онлайн-платежів ми підтримуємо послуги забезпечення безпеки Verified by Visa і MasterCard® SecureCode ™. Натисніть на відповідний логотип для отримання додаткової інформації.