Наші постачальники

«Baron Group»

«Baron Group» - лідер у виробництві дитячих підгузників і дитячих всмоктують пелюшок. На сайті компанії можна ознайомитися з випускається асортиментом. Крім продажів на внутрішньому ринку, виробник експортує свою продукцію в 65 країн світу, такі як Японія, Австралія, Німеччина, США, Іспанія, Франція, Бразилія, Нікарагуа, Конго, Шрі Ланку і ін. Компанія підтвердила високу якість і безпеку виробництва отримавши сертифікати якості виробництва та продукції, що дають можливість продавати свою продукцію по всьому світу. ISO9001, FDA, SGS, CE, BRS17-18.

«Baron Group» - крім звичайних підгузників виробляє ще й підгузники з 100% біорозкладаних матеріалів, а так само, першими освоїли випуск екологічно чистих підгузників з тканин і матеріалів на основі бамбука.

Крім цього, компанія виробляє комплектуючі матеріали для інших виробників підгузників. Кожна виробнича лінія виробляє підгузники зі швидкістю 500 шт. В хвилину. Потужність заводу дозволяє в день провести до 5'000'000 підгузників, а в рік, відповідно, більше 1'200'000'000 шт. Для прикладу, всі діти України використовують близько 1'300'000'000 шт. в рік. нам було досить важко стати партнером такого великого виробника, однак нам вдалося!

ТОВ«Белфуд Продакшн»

ТОВ«Белфуд Продакшн» - єдина приватна компанія - виробник дитячого харчування в склі в Республіці Білорусь. Ми спеціалізується на випуску фруктових, овочевих, м'ясних, рибних, м'ясо- і рибо пюре. Активно розвиваємо експорт власної продукції в сусідні країни.

Про сертифікації

На заводі розроблена, впроваджена і сертифікована система управління якістю та безпекою харчових продуктів стосовно зберігання, виробництва та реалізації фруктових, фруктовомолочних, овочевих, м'ясних, рибних, м'ясо- та рибо-рослинних пюре заснована на принципах ХАССП. Все рецептури на продукцію, що випускається узгоджені і затверджені Міністерством охорони здоров'я Республіки Білорусь. У липні 2017 роки ми отримали сертифікат на право маркування нашої продукції знаком «Халяль»
Маленьке щастя - дитяче харчування для дітей раннього віку. Продуманий асортимент - в раціоні дитини від першого прикорму до введення багатокомпонентних продуктів.